Ігровий автомат Book of Cosmolot

Ігровий автомат Book of Cosmolot

Book of Cosmolot – це слот із п’ятьма барабанами та дев’ятьма лініями виплат, з тематикою стародавнього Єгипту. У цьому слоті ви шукатимете скарби фараонів, і матимете можливість виграти великі призи.

Основні символи гри включають різні предмети, такі як мумії, скорпіони, сфінкси, а також карти від 10 до A, оформлені в єгипетському стилі. Найціннішим символом є символ фараона, який може принести виграш до 5 000 монет, якщо випаде на всіх п’яти барабанах.

Символ книги (Book of Cosmolot) є символом Scatter та Wild одночасно. Якщо ви отримаєте три або більше символів книги на барабанах, ви запустите бонусну гру та отримаєте 10 безкоштовних обертів. Крім того, до початку бонусної гри випадково вибирається символ-бонус, який розширюється на всі три позиції барабана, щоб збільшити ваші виграші.

Щоб почати грати в Book of Cosmolot, вам потрібно вибрати свою ставку та натиснути кнопку “Обертати”. Якщо на активній лінії випадуть три або більше однакових символів, ви отримаєте відповідний виграш відповідно до таблиці виплат.

Грати в слот Book of Cosmolot дуже просто та захоплююче. Спробуйте свій успіх і, можливо, ви знайдете скарби фараонів!